У Кривому Розі встановили прапор Ізраїлю
![У Кривому Розі встановили прапор Ізраїлю У Кривому Розі встановили прапор Ізраїлю](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/597322_4aa502bd5b1e35da7460c213a93d4c9dc89189862eb98d02c85256f8bd8669ba1696951712.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького» з місця події.
7 жовтня Ізраїль зазнав жорсткої атаки терористичного угруповання ХАМАС та перебуває зараз у стані повномасштабної війни.
«Ми підтримуємо Ізраїль, в якому зараз відбувається війна. Висловлюємо підтримку єврейському народу, всім тим, хто зараз перебуває тимчасово на території Ізраїлю – українським громадян та громадянкам, хто знайшли там місце сховатися від війни в Україні, а опинилися між двома війнами», — повідомила Влада Недак, яка очолює всеукраїнську жіночу єврейську організацію «Проект Кешер в Україні».
За словами Влади, наша підтримка – навіть такі дії, які ми можемо зробити тут і зараз: висловити словами, підняти прапор. Наше місто долучилося до того, що вже зробили в столиці та інших містах Європи. Ми бачимо, підтримуємо та долаємо ворога разом.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/597321_4aa502bd5b1e35da7460c213a93d4c9d32c321e928ed248e937d17df4aca38b91696951727.jpg)
«Ми не будемо мірятися – де більше, де жорстокіше. Бачимо, що це ганебний прояв того як веде себе терористична влада. Зараз люди там роблять те, що ми пройшли на початку повномасштабного вторгнення: донатять, збирають речі та їжу, намагаються не слідкувати постійно за новинами та бути в ресурсі», — додала очільниця жіночої єврейської організації.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/597320_157449860d5ae1e13d06f3b5e1b3e38bb94cb3bc9fac06f101940ecdab3846b51696951269.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"