Допомога та підтримка бувають різними: криворіжець стриже військових безкоштовно
![Допомога та підтримка бувають різними: криворіжець стриже військових безкоштовно Допомога та підтримка бувають різними: криворіжець стриже військових безкоштовно](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/c19aac04/596350_678d16e54ab441be213063abc248019af281109ff49a3b50ef5a8fd03ad1c9581695905780.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Журналісти редакції «Перший Криворізький» разом з Олександром і його помічницею Ольгою Фурт виїхали в розташування військових.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/c19aac04/596354_e22a8e36ea4f0ededb331358376e076350207bef53e60df11b457c0d595c55b91695906468.jpg)
Вони були такі зарослі…
Вперше Олександр почав їздити безкоштовно стригти військових у квітні 2022 року, коли він побачив, провідуючи друга в одній із лікарень міста, що поранені військові не мають змоги виїхати до перукарні, щоб зробити охайну зачіску. Сьогодні Олександра раді бачити майже в усіх лікарнях міста, де надають допомогу бійцям.Тоді барбер вирішив, що стригтиме наших захисників безкоштовно і в барбершопі. Сарафанне радіо спрацювало, нині Олександр уже постриг понад 200 військовослужбовців.
«Так, я стрижу їх безкоштовно, але наші хлопці все одно намагаються віддячити мені й дарують шеврони, одяг та інше. Але для мене поспілкуватися та допомогти воїнам — честь, тому що завдяки їм ми маємо змогу жити, працювати у вільній країні», — говорить Олександр Кузнєцов.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/c19aac04/596359_e22a8e36ea4f0ededb331358376e0763fe4cd172e0f311aff3e1f8f4541c78c11695906676.jpg)
Автор фото: Олександр Кузнєцов
Нині більшість клієнтів Олександра — саме військовослужбовці. Недарма на полицях у барбершопі серед косметики можна знайти численні військові сувеніри. Перед виїздом до лікарні або у частини Олександр оголошує збір коштів на розхідні матеріали для роботи та необхідні речі та продукти для військових. Приєднатися до збору Олександра можна тут.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/c19aac04/596358_e22a8e36ea4f0ededb331358376e076350207bef53e60df11b457c0d595c55b91695906468.jpg)
Під час знімання сюжету у військовій частині Олександр з Ольгою постригли більше 15 бійців, і навіть був чоловік, у якого згодом планувалося весілля.
Для військових це важливо
Журналісти нашого сайту поспілкувалися з військовим Нагідом, який розповів, що під час виконання військового завдання буває дуже важко виділити час на те, щоб привести волосся в порядок.
«Наші військові, які отримали поранення різної важкості, не всі мають змогу вийти, щоб підстригтися та привести себе до ладу, а коли до них приїздять такі майстри, як Олександр, то вони дуже вдячні. Ми спілкувалися з деякими з наших хлопців, то вони приємно здивовані тим, що про них піклуються», — говорить військовий.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/c19aac04/596357_e22a8e36ea4f0ededb331358376e076350207bef53e60df11b457c0d595c55b91695906468.jpg)
Також Нагід розповів, що в криворізьких лікарнях добре ставляться до його побратимів, які сьогодні на лікуванні, але особливо приємно, коли бажання допомогти виявляють звичайні люди. Тому що війна ще триває, і треба пам’ятати про допомогу військовим, які боронять Україну.
Більше про виїзд Олександра та наших журналістів до військових дивіться в сюжеті нижче.
Фото: Даніїл Токмаков
Відео: Даніїл Токмаков