Продав гранату та 540 патронів: у Кривому Розі засудили чоловіка

Продав гранату та 540 патронів: у Кривому Розі засудили чоловіка

Фото: Перший Криворізький

У Кривому Розі чоловіка засудили за незаконну торгівлю боєприпасами. У липні 2023 року вирок раніше неодноразово судимому криворіжцю виніс Інгулецький суд.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Чоловік в невстановлений досудовим розслідуванням час та місці придбав 598 набоїв калібру 5,45 міліметрів, ручну гранату типу РГД-5 в зборі із уніфікованим запалом ручної гранати дистанційної дії типу УЗРГМ-2, корпус гранати типу Ф-1, запал типу УЗРГМ-2 та шість гранат ВОГ-25.

Переніс їх за місцем свого мешкання та почав незаконно їх зберігати без передбаченого законом дозволу.

5 травня 2023 року, близько 14:20, у своєму під’їзді за 300 гривень незаконно продав іншому чоловіку ручну гранату типу РГД-5.

Після цього, покупець прийшов до поліції Кривого Рогу та добровільно здав вказану гранату.

29 травня 2023 року поліція провела негласну слідчу оперативну закупку.

За 3000 гривень обвинувачений збув «покупцю» 540 набоїв калібру 5,45 мм, корпус гранати типу Ф-1 та запал типу УЗРГМ-2. Продаж відбувся біля гаражів одного з житлових будинків.

Згідно висновків експерта, гранати та патрони придатні для вибухів та стрільби.

Того ж дня провели обшук місця проживання чоловіка.

В вітальній кімнаті з дерев`яного столу, який розташований біля вікна, вилучили 58 набоїв калібру 5,45 міліметрів та 6 гранат ВОГ-25.

Інгулецький суд визнав чоловіка винним в кримінальному правопорушенні, а саме носінні, зберіганні, придбанні та збуті бойових припасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

Йому призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців.

Враховуючи невідбуте покарання за попередньою судимістю, чоловіку остаточно призначили покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Читайте також: Кинув гранату на подвір’я колишньої дружини: у Кривому Розі засудили чоловікаПосилання скопійовано в буфер обміну