Помічник ветерана: мешканці Дніпропетровщини проходять навчання

Помічник ветерана: мешканці Дніпропетровщини проходять навчання

Фото: Перший Криворізький

В Україні триває розвиток експериментального проекту Мінветеранів із впровадження інституту помічника ветерана в чотирьох пілотних областях – Дніпропетровській, Вінницькій, Миколаївській та Львівській. На 400 запланованих посад помічників вже є 439 кандидатів.

Про це повідомляє Мінветеранів на Урядовому порталі.

Найбільше таких бажаючих на Вінниччині – 119, та Львівщині – 109 особи. Наразі тривають співбесіди другої хвилі з кандидатами у громадах Вінницької, Миколаївської, Дніпропетровської та Львівської областях.

Вже 181 кандидатів пройшли другий етап відбору та невдовзі розпочнуть профільне навчання у Центрах ветеранського розвитку.

Середній вік кандидатів у помічники ветерана – 43 роки, майже половина з них – жінки. Всі мають вищу освіту.

На Вінниччині перші підготовлені 19 фахівців вже стають до роботи.

На Миколаївщині вже завершилося навчання першої групи з 23 майбутніх помічників ветеранів. Всі вони отримали сертифікати та невдовзі будуть працевлаштовані у своїх громадах.

Сьогодні, 26 вересня, стартує навчання в Центрі ветеранського розвитку в Дніпрі для 21 слухача, а у Львівській області триває навчання для першої групи із 25 кандидатів у помічники ветерана. Їхня підготовка триватиме до початку жовтня.

Крім того, до спершу заявлених чотирьох регіонів – учасників “пілоту” із запровадження інституту помічника ветерана – додатково долучаються громади Сумської, Полтавської, Закарпатської, Харківської, Київської областей та Києва.

Також Мінветеранів за підтримки міжнародних донорів організувало та провело дві хвилі навчання для тренерів майбутніх помічників ветеранів.

Після завершення “пілоту” проект буде масштабований по всій Україні. Загалом до кінця 2024 року планують підготувати 15 тисяч помічників.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну