Спортсмени Дніпропетровщини вибороли медалі на змаганнях в Україні та за кордоном
![Спортсмени Дніпропетровщини вибороли медалі на змаганнях в Україні та за кордоном Спортсмени Дніпропетровщини вибороли медалі на змаганнях в Україні та за кордоном](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/c19aac04/596070_5b71eac5a28c2cb8f296e1013e2a24f7552b61160ec3f38f1570185ecb8a49521695729681.jpg)
Фото: ДніпроОВА
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
«За останній тиждень відбулися три обласні змагання: з тхеквондо, кіокушин карате та скелелазіння. Вони проходили у Дніпрі та Кам’янському. Загалом за першість боролися майже пів тисячі учасників», – розповів в. о. директора департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Андрій Панченко.
Змагання національного рівня приймали у Києві, Одесі, Львові, Мукачево та Ворохті. Наші атлети вправлялися у стрибках на батуті, греко-римській боротьбі та вітрильному спорті. Нагороди здобули у 6-х змаганнях. Загалом – 33 медалі. З них – 10 золотих, 14 срібних і 9 бронзових.
Прославляли Дніпропетровщину і на міжнародній арені. Тут перемогу «вибороли» на двох змаганнях у Німеччині.
У Гамбурзі на етапі Кубка Європи зі скелелазіння серед юніорів перше місце посіла спортсменка області Дар’я Ткачова. Друге – дісталося Софії Тульчинській.
У Швабмюнхені на чемпіонаті світу з козацького двобою наші здобули сім нагород. «Золото», дві срібні та чотири бронзові медалі.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/c19aac04/596069_5b71eac5a28c2cb8f296e1013e2a24f7578218_de9e2bb9b486c43b55d559ad605f64a51695729703.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"