У Кривому Розі термомодернізують 36 шкіл та дитсадків
![У Кривому Розі термомодернізують 36 шкіл та дитсадків У Кривому Розі термомодернізують 36 шкіл та дитсадків](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/c19aac04/595599_eddc69ff5ed5a9bdff471a24da168e85e77910863f15a3dc5bf760d580a0a67e1695399933.jpg)
Фото: Управління преси
Про це повідомляє Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міської ради.
Проєктом «Підвищення енергоефективності громадських будівель у Кривому Розі» передбачені різні рівні реалізації проєкту.
Загалом у 36 закладах освіти будуть виконані утеплення будівель, покрівлі, заміна дверей, вікон, встановлення індивідуальних теплових пунктів та інші роботи.
Наразі, у роботі 7 закладів, це - школи №73,78,113,126 та ліцей №81, дитячі садочки № 6 та 231.
В цих закладах модернізують системи опалення з установленням індивідуального теплового пункту, заміною мереж теплопостачання, заміною опалювальних приладів утеплення будівель та інші заходи згідно з розробленими проєктами.
Як результат - очікується економія до 40% від нормативного споживання теплової енергії та 5% електричної енергії.
Всі роботи з термомодернізації дошкільного закладу № 231 складають більше 10 мільйонів гривень:
- вже частково провели утеплення будівлі, цоколю та покрівлі;
- облаштували відливи, зонти, дефлектори на покрівлі, закінчується встановлення пандуса;
- зробили улаштування сходів, вентиляційних решіток та інші роботи.
«Роботи з енергозбереження та енергоефективності дитячого садочку були розпочаті після державної експертизи в липні поточного року. Станом на сьогодні ведуться фасадні роботи та роботи з утеплення покрівлі. Вже виконано 60 % з запланованого на цьому етапі, а саме: утеплено, заштукатурено та розпочато фарбування. Роботи з утеплення та перекриття покрівлі виконано на 90%. Після завершення зовнішніх робіт ми перейдемо до внутрішніх. Будемо повністю замінювати теплові комунікації, радіатори й встановимо індивідуальний тепловий пункт та проведемо інші енергоефективні роботи», - повідомив начальник відділу впровадження енергоефективності в громадських будівлях КП «Кривбастеплоенерго» Андрій Яблоков.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/c19aac04/595600_4ecb7966d69c017160f0db930b6d848fdec7117c3e9808e0be6bc3bb6bb0c8091695400017.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"