З Одеського порту вийшло ще одне судно новим коридором: чим завантажено

З Одеського порту вийшло ще одне судно новим коридором: чим завантажено

Фото: Олександр Кубраков

Сьогодні вранці, 18 вересня, Балкер PUMA (Кайманові острови) вийшов з Одеського морського порту і зараз прямує до Босфору встановленим коридором руху суден.

Про це йдеться на офіційному сайті Урядового порталу з посиланням на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Судно завантажено 16 тисячами тонн металу та 14 тисячами тонн ріпака.

«Балкер зайшов до Одеського морського порту 19 лютого 2022 року та не міг покинути порт через початок бойових дій та закриття відповідних районів Чорного моря», — йдеться в повідомленні.

Визначений навігаційним дорученням ВМС ЗСУ коридор першочергово використовується для евакуації суден, які перебували в українських портах Чорноморськ, Одеса та Південний на момент повномасштабного вторгнення.

Враховуючи блокування Зернової ініціативи та зростаючу потребу світу в українській продукції, Україна розглядає можливість використовувати його і для цивільних суден, що перевозять невійськові вантажі зокрема збіжжя переважно до країн Африки та Азії.

Зазначається, що з 15 серпня тимчасовим коридором скористалось вже 4 судна. Цей шлях вже пройшли контейнеровоз JOSEPH SCHULTE, балкери PRIMUS та ANNA-THERESA з OCEAN COURTESY 16, 27 серпня та 1 вересня відповідно.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну