17 претендентів з Дніпропетровщини отримають мікрогранти на власну справу

Головне фото новини
Фото: Pixabay
1kr.ua
Завершилася 14 хвиля розгляду бізнес-планів учасників урядової програми «єРобота», яка тривала з 31 липня по 13 серпня 2023 року. Відповідно до її результатів позитивне рішення про надання коштів для відкриття або розширення бізнесу прийняте щодо 17 претендентів із Дніпропетровщини.

У результаті реалізації їх бізнес-планів у Дніпрі зросте виробництво промислових парових котлів, водовідштовкуючої рідини для просочення тканин, корпусних та м'яких меблів, м'ясних виробів, десертів з фруктів та горіхів; розширить свою діяльність стоматологічний та косметологічний кабінет; відбудеться розширення асортименту військової амуніції та одягу; з’явиться сервісне обслуговування генераторів тощо.
І це далеко не повний перелік.

У Кривому Розі підприємці отримають додаткові можливості для перевезення вантажів, пошиття та ремонту одягу; відбудеться розширення мережі фітнес-клубів, салону краси та бургерної.

У смт Царичанка буде відкрито піцерію.

Мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу є найбільш популярною програмою проєкту «єРобота». За результатами цієї програми вже маємо 162 переможців Дніпропетровщини.

Фінансування отримають 21 юридична особа, 114 фізичних осіб-підприємців та 27 жителі області, які тільки планують започаткувати власну справу. Більшість з них використають державну підтримку для придбання обладнання та закупівлю сировини та матеріалів. В цілому схвалено надання мікрогрантів на загальну суму майже 38 мільйонів.

Завдяки реалізації урядової програми «єРобота» в області буде створено 356 нових робочих місць.

Якщо маєте ідею для бізнесу або хочете розвивати вже наявний – подавайте заявку на мікрогрант на порталі Дія.

Здійснюється прийом заяв з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх дружин/чоловіків. Більш детально тут - «Грант для ветеранів».

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
44 хв

Все гаразд

10 : 42

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com