Нацбанк ввів у обіг пам’ятну монету «Воєнна розвідка України»
![Нацбанк ввів у обіг пам’ятну монету «Воєнна розвідка України» Нацбанк ввів у обіг пам’ятну монету «Воєнна розвідка України»](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/c19aac04/593873_0c62683074086d891061deceeb7957862a5bbf54bdd9850b43a1dc4426e2ee8a1694011145.jpg)
Фото: ГУР
Про це йдеться на сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
Присвячену воїнам-розвідникам монету презентували Голова Національного банку України Андрій Пишний та начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.
«Сьогодні ми маємо здатність абсолютно в будь-якій точці досягати противника. Кара неминуча. Ми нищили ворога, нищимо і будемо нищити надалі. Ні на мить не зупиняємось на досягнутому, рухаємось вперед. Наша мета — вільна, незалежна, соборна Україна», — наголосив Кирило Буданов.
За його словами, унікальна монета стане хорошим пам'ятним знаком про звитяжну боротьбу воєнних розвідників проти окупантів.
«Успіхи та здобутки розвідників зазвичай не є загальновідомими, але прийде час і український народ обов’язково дізнається невідомі імена сучасних Героїв. Ми не можемо зараз подякувати усім розвідникам поіменно, але можемо вшанувати честь Воєнної розвідки. Ця монета — присвята справжній непереможності та силі духу наших Героїв», — сказав голова Нацбанку.
Під час заходу начальник ГУР МО України та Голова НБУ підписали перші пам’ятні набори, які будуть розіграні з благодійною метою.
Монета «Воєнна розвідка України» має номінал 5 гривень. Тираж – до 75 000 штук.
Придбати її можна в інтернет-магазині нумізматичної продукції Національного банку.
Якщо ви прочитали цей матеріал, просимо пройти міні-опитування команди "Першого Криворізького". Це допоможе нам визначити напрямок розвитку нашого медіа!