Нацбанк ввів у обіг пам’ятну монету «Воєнна розвідка України»

Нацбанк ввів у обіг пам’ятну монету «Воєнна розвідка України»

Фото: ГУР

Сьогодні, 6 вересня, Національний банк України ввів у обіг пам’ятну монету «Воєнна розвідка України» в переддень професійного свята співробітників спецслужби.

Про це йдеться на сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Присвячену воїнам-розвідникам монету презентували Голова Національного банку України Андрій Пишний та начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

«Сьогодні ми маємо здатність абсолютно в будь-якій точці досягати противника. Кара неминуча. Ми нищили ворога, нищимо і будемо нищити надалі. Ні на мить не зупиняємось на досягнутому, рухаємось вперед. Наша мета — вільна, незалежна, соборна Україна», — наголосив Кирило Буданов.

За його словами, унікальна монета стане хорошим пам'ятним знаком про звитяжну боротьбу воєнних розвідників проти окупантів.

«Успіхи та здобутки розвідників зазвичай не є загальновідомими, але прийде час і український народ обов’язково дізнається невідомі імена сучасних Героїв. Ми не можемо зараз подякувати усім розвідникам поіменно, але можемо вшанувати честь Воєнної розвідки. Ця монета — присвята справжній непереможності та силі духу наших Героїв», — сказав голова Нацбанку.

Під час заходу начальник ГУР МО України та Голова НБУ підписали перші пам’ятні набори, які будуть розіграні з благодійною метою.

Монета «Воєнна розвідка України» має номінал 5 гривень. Тираж – до 75 000 штук.

Придбати її можна в інтернет-магазині нумізматичної продукції Національного банку.

Якщо ви прочитали цей матеріал, просимо пройти міні-опитування команди "Першого Криворізького". Це допоможе нам визначити напрямок розвитку нашого медіа!

Посилання скопійовано в буфер обміну