Агентство відновлення планує до 14 листопада повністю забезпечити водою жителів Кривого Рогу

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України планують до 14 листопада на 100% закрити потреби жителів Кривого Рогу у питній воді.

Про це Агентство відновлення повідомляє у Фейсбуці.

"Попри те, що ситуація з водопостачанням у Кривому Розі лишається непростою, все більше людей мають воду. У деяких районах вона є цілодобово, а в деяких тривалість подачі збільшилася з 2 до 4 годин на добу. За попередніми пробами, якість води відповідає всім нормам та стандартам", — йдеться в повідомленні.

У відомстві зауважили, що додаткові 100 тисяч кубометрів води до загальної мережі Кривого Рогу забезпечив запуск першої нитки магістрального водогону на ділянці "Інгулець – Південне водосховище". А це чверть потреби міста.

Зазначається, що першу нитку магістрального водогону запустили в роботу 21 серпня, а вже 28 серпня криворіжці почали отримувати питну воду.

Агентство відновлення планує до 14 листопада вийти на 100% закриття потреб жителів Кривого Рогу у воді.

У відомстві зауважили, що будівництво магістрального водогону є їх наймасштабнішим проєктом. Водогін загальною протяжністю 145 км складається із трьох ділянок. Наразі вже проклали 115,4 км трубопроводу, а це майже 40%.

На першій ділянці "Інгулець – Південне водосховище" (Кривий Ріг) уже влаштували 37,4 км водопроводу – це 57%, наразі триває будівництво підстанцій і насосних станцій. На кожній зі станцій працюватиме шість насосів – чотири основних, один резервний та аварійний. На об?єкті задіяно 127 одиниць техніки та 313 працівників.

На другій ділянці
"Марганець – Нікополь – Покров" буде прокладено 40,9 км нового трубопроводу у дві нитки, облаштовано дві проміжні насосні станції по трасі. Наразі вже проклали 46,8 км (57%) трубопроводу, проводяться земляні роботи. На ділянці працює 141 робітник та 59 одиниць техніки.

На третій ділянці "Запоріжжя – Токмаківка – Марганець" буде прокладено 76,7 км трубопроводу у дві нитки, модернізовано існуючий водозабір завдяки встановленню двох занурених, двох робочих та двох резервних насосів. По трасі встановлено шість насосних станцій. На ділянці зараз проводяться земляні роботи, задіяно 155 працівників та 78 одиниць техніки.

У відомстві нагадали, що після підриву греблі Каховської ГЕС без води залишилися близько мільйона людей у кількох населених пунктах.

Якщо ви прочитали цей матеріал, просимо пройти міні-опитування команди "Першого Криворізького". Це допоможе нам визначити напрямок розвитку нашого медіа!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
31 хв

Все гаразд

03 : 22

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com