СБУ повідомила про підозру колаборантці, яка змушує учнів співати гімн РФ

Головне фото новини
Фото: СБУ
1kr.ua
СБУ повідомила про підозру очільниці окупаційного «міносвіти» у Мелітополі, яка змушує школярів співати гімн РФ та знищила українські підручники.

Про це йдеться на сайті СБУ.

Служба безпеки зібрала доказову базу на колаборантку Олену Шапурову – очільницю окупаційного «міністерства освіти Запорізької області» у тимчасово захопленій частині регіону.

На цій «посаді» вона виконує завдання кремля щодо переформатування роботи місцевих навчальних закладів за російськими стандартами.

Для цього зловмисниця розпорядилась знищити українські підручники та повністю переписати освітню програму з історії нашої держави на користь окупантів.

Крім того, Шапурова змушує вчителів разом із школярами співати гімн країни-агресора під час «навчального» процесу, а також у ході відзначення пам’ятних дат РФ.

За тотальну русифікацію українських шкіл в тимчасово окупованій частині Запоріжжя колаборантка отримала у кремлі «орден дружби» від путіна.

За даними слідства, Шапурова добровільно пішла на співпрацю з ворогом одразу після захоплення Мелітополя.

Тоді вона очолювала один з міських коледжів і однією з перших підтримала російських загарбників.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Шапуровій про підозру у колабораційній діяльності.

Оскільки вона перебуває на тимчасово окупованій частині півдня нашої держави, тривають комплексні заходи для притягнення зловмисниці до відповідальності.

Якщо ви прочитали цей матеріал, просимо пройти міні-опитування команди "Першого Криворізького". Це допоможе нам визначити напрямок розвитку нашого медіа!

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
20 хв

Все гаразд

01 : 53

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com