Нацполіція розпочала розгляд справи проти міського голови Бориса Філатова — Держаудитслужба

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Нацполіція розпочала досудове розслідування щодо фактів протиправної діяльності з боку міського голови Бориса Філатова та керівників департаментів через недопуск аудиторів до фінансової перевірки Дніпровської міськради.

Про це повідомляє Державна аудиторська служба України.

Зазначається, що згідно з Планом проведення заходів державного фінансового контролю на ІІІ квартал 2023 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби мали провести планові ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності в трьох структурних підрозділах Дніпровської міської ради, а саме: у Департаменті гуманітарної політики, Департаменті капітального будівництва, Департаменті благоустрою та інфраструктури.

«Східний офіс Держаудитслужби напередодні звернувся до міського голови Бориса Філатова з проханням сприяти допуску фахівців органу державного фінансового контролю до проведення ревізій, забезпечити робочими місцями, оргтехнікою та документами. Проте Дніпровська міськрада вкотре не допустила аудиторів до перевірок, попри нещодавно введену кримінальну відповідальність за перешкоджання їхній роботі», — йдеться в повідомленні.

Державні аудитори звернулися до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області з метою проведення повної та всебічної перевірки фактів протиправної діяльності з боку міського голови Бориса Філатова та керівників департаментів, а також було надано інформацію щодо всіх фактів перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю протягом 2021?2023 років.

У Державній аудиторській службі повідомляють, що лише протягом 2022-2023 років аудитори Східного офісу Державної аудиторської служби майже 50 разів безуспішно намагалися потрапити до Дніпровської міської ради для проведення ревізій та перевірок закупівель.

Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області внесено відомості про кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною першою статті 351-1 Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 49 хв

Все гаразд

03 : 57

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com