Скільки підприємств релокувалося до Кривого Рогу з початку повномасштабного вторгнення

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну до Кривого Рогу релокувалося 17 юридичних осіб та 22 фізичних особи-підприємця.

Про це у відповідь на інформаційний запит “Першого Криворізького” повідомила начальниця Управління розвитку підприємництва Криворізької міської ради Ірина Рижкова.

У документі зазначається, що враховуючи державну програму переміщення підприємств з територій, що наближені або знаходяться у зоні бойових дій, в безпечні регіони України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2022 №246-р «Про затвердження плану невідкладних заходів з переміщення у разі потреби виробничих потужностей суб'єктів господарювання з територій, де ведуться бойові дії та/або є загроза бойових дій, на безпечну територію» підприємства, які постраждали від військової агресії російської федерації отримують допомогу в переміщенні обладнання на безпечні території, пошуку виробничих приміщень, розселенні працівників тощо.

Зараз Кривий Ріг не перебуває у переліку територій, запропонованих державною програмою задля релокації бізнесу.

Крім цього, для переміщення бізнесу з окупованих територій до міста Кривого Рогу для підприємств запропоновано 31,9 тисячі квадратних метрів площі комунальних об'єктів і 50,9 гектара на території об'єктів добувної, металургійної, переробної промисловості та забезпечено комунікацію для доступу представників таких підприємств до території, на яких можливе розміщення потужностей.

Зауважимо, що за період воєнного стану державними реєстраторами управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради проведено державну реєстрацію змін юридичної адреси та взято на облік релокованих до міста Кривого Рогу 17 юридичних осіб та 22 фізичних особи-підприємця, які здійснюють господарську діяльність у сфері роздрібної торгівлі, надання побутових послуг.

До Кривого Рогу релокувалися підприємці з Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької, Харківської областей.

Читайте також: Історія переселенця-підприємця, який повернувся з Маріуполя і почав бізнес з спочатку


Нагадаємо, редакція інформаційного агентства регулярно надсилає інформаційні запити щодо життя Кривого Рогу.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
20 хв

Все гаразд

04 : 46

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com