Сезон кавунів-2023: які ціни у Кривому Розі

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
В Україні, в тому числі у Кривому Розі, сезон кавунів традиційно припадає на серпень-вересень, навіть подекуди на жовтень. Соковиті кавуни в цьому році коштують дешевше, ніж в минулому.

Журналістка «Першого Криворізького» дізналась ціни в супермаркетах, на ринках та приватних овочевих лавках міста.

Звичайно кавуни не такі дешеві, як були колись в часи масового вирощування, в тому числі на території Херсонщини. Але в 2023 році вони коштують менше за минулорічну ціну на 35-40 %.

Цього року Одеська область значно збільшила площі баштанів, щоб кавуни були на столах українців. Усе, щоб задовольнити попит після втрати херсонських полів, замінованих або тимчасово окупованих.

За словами продавчинь з центральних ринків Кривого Рогу, наразі чималу частку кавунів завезли з Ізмаїлу Одеської області. Також присутні з Червоних Подів Криворізького району.

Ціни в великих мережевих супермаркетах Кривого Рогу коливаються від 19,90 до 39,99 гривень за кілограм.На центрально-міському ринку кавуни коштують від 13 до 17 гривень за кілограм.На ринку Соцміста соковиту ягоду продають від 16 до 25 гривень за кілограм.Від 15 до 18 гривень за кілограм коштують кавуни в приватних овочевих лавках міста.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 49 хв

Все гаразд

05 : 22

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com