Які найзатребуваніші професії на Дніпропетровщині цьогоріч

Головне фото новини
Фото: Pixabay
1kr.ua
У січні-липні 2023 року про наявність вільних робочих місць службу зайнятості поінформували майже 4 700 роботодавців Дніпропетровщини. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями, становила понад 18 700.

Про це йдеться на сайті Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Станом на 1 серпня 2023 року у базі даних служби зайнятості налічувалося майже 4 000 вакансій. Крім того, містилася інформація про 400 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на професіоналів. За конкретними професіями дуже затребуваними виявились лікарі, інженери різних галузей, бухгалтери, вчителі, майстри тощо.

Так само затребуваними були кваліфіковані робітники з інструментом та спеціалісти з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин. А це слюсарі, водії, електромонтери, електрогазозварники, токарі тощо.

Великим попитом у роботодавців користуються й працівники сфери послуг – продавці, кухарі, охоронники, швачки тощо. У сільськогосподарському секторі – трактористи, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, вантажники, двірники.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
45 хв

Все гаразд

01 : 21

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com