Мешканці Інгулецького району вимагають не закривати стоматологічну поліклініку: подробиці

Мешканці Інгулецького району вимагають не закривати стоматологічну поліклініку: подробиці

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 4 серпня, в Інгулецькому районі Кривого Рогу відбулася нарада у райвиконкомі з питання закриття стоматологічних клінік.

Про це повідомила журналістка "Першого Криворізького" з місця події.

Нагадаємо, мешканець житломасиву Інгулець створив петицію, в тексті якої зауважив, що треба відмінити закриття стоматологічної поліклініки на Інгульці за адресою вулиця Рудна, 1 та на житловому масиві ПівдГЗК за адресою вулиця Подлєпи, 35.

«У нас велика проблема з транспортом. Всього курсує 4 автобуси й 2 маршрутки. Автобуси ходять з різницею від 30 до 90 хвилин в рейсі. І маршрутки раз на півтори години. Проїзд 30 гривень коштує. Люди, які мають інвалідність вони не можуть дістатися до Довгинцевого чи там площі Визволення. Адже до площі треба добиратися півтори години, а до Довгинцевого ще довше», — відмітив автор петиції Сергій Усенко.

Крім цього, автор петиції розповів, що з лікарні планують перевести 2 терапевти й одного хірурга, тобто зробити як екстрену допомогу. А знімки пропонують робити на базі 17 міської лікарні.

Сергію вдалося зв'язатися з адміністрацією 17 лікарні, але вони запевнили, що в них немає апарату і вони його не планували купувати.

«В результаті — ортопедії не буде. Навіть якщо у когось розболиться зуб, під коронкою чи під мостом, треба буде ходити та шукати ортопеда, для того, щоб зняти протези», — говорить автор петиції.

Нагадаємо, весь персонал медичних установ планують перевести в інші стоматологічні поліклініки Кривого Рогу, а саме за адресами:

  • вулиця Кокчетавська (Довгинцеве, район Дружби);
  • вулиця Віталія Матусевича (Соцмісто);
  • вулиця Калантая (44 квартал);
  • вулиця Січеславська (173 квартал).
Крім цього, один із представників Союзу ветеранів Афганістану говорить, що їм виділили кошти на протезування, але навіть зараз вони не можуть його зробити.

Він просить, щоб міська влада переглянула це питання. Тому що, якщо зараз закриють лікарню, інгульчанам не буде де лікувати зуби.

Станом на зараз криворіжці зібрали 511 голосів.

Зазначимо, для того, щоб петицію розглянули депутати Криворізької міськради треба 1000 голосів.

Підтримати петицію можна тут.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну