У ЦНАП Кривого Рогу можна отримати водійські права та зареєструвати авто

У ЦНАП Кривого Рогу можна отримати водійські права та зареєструвати авто

Фото: Перший Криворізький

У Центрах надання адміністративних послуг Кривого Рогу та Кам’янського можна отримати водійські права та зареєструвати авто.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна державна адміністрація на офіційному сайті.

Такі послуги доступні вже у семи ЦНАПах Дніпропетровщини. Крім Кривого Рогу та Кам’янського сервіс працює у Апостолівській, Слобожанській, Межівській, Томаківській і Миколаївській громадах.

«Розширюємо перелік послуг ЦНАП. У деяких офісах з’явилися принтери двостороннього друку SWIFTPRO. Вони для виготовлення водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію, перереєстрацію та зняття з обліку авто. Процес займає лічені хвилини», – йдеться у повідомленні.

Спеціальні принтери отримали від Мінекономіки. Загалом на Дніпропетровщині таких 11.

Нові автівки реєструють у Кривому Розі, Кам’янському, Апостолівській, Слобожанській, Межівській, Томаківській та Миколаївській громадах. Вживаний транспорт – лише у Кривому Розі та Кам’янському.

Скористатися послугами можна з вівторка по п’ятницю. Адміністратори ЦНАП працюють у єдиній електронній базі з сервісними центрами МВС. Тому субота, неділя та понеділок – вихідні.

При собі треба мати паспорт та карту платників податків. Для заміни водійського посвідчення – взяти стару версію документа. Для реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку авто – підготувати пакет документів. У ньому повинен бути експертний висновок про проходження технічного огляду.

До кінця року послуга з’явиться ще у чотирьох ЦНАПах Дніпропетровщини.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну