Легкоатлетки з Кривого Рогу вибороли «золоті» медалі Чемпіонату України

Днями в Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Прийняли в ньому участь і вихованки криворізької дитячо-юнацької спортивної школи № 7 Тетяна Кайсен та Анна Орлова, які вибороли дві золоті медалі та стали переможницями змагань.

Про це повідомляє Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради в соцмережі.

Тетяна Кайсен посіла перше місце на дистанції 200 метрів, Орлова Анна перше місце в єстафеті 4х400 метрів.

Вихованці ДЮСШ № 9 Станіслав Коваленко та Евеліна Заїка також вибороли 2 «золота» змагань.

Редакція «Першого Криворізького» вітає спортсменів та їх тренерів-викладачів з перемогою та бажає нових спортивних досягнень.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"