З початку року у Кривому Розі з неблагополучних родин вилучили 10 дітей: подробиці

З початку року у Кривому Розі з неблагополучних родин вилучили 10 дітей: подробиці

Фото: Перший Криворізький

У Кривому Розі з початку року 52 батьків позбавили батьківських прав відносно 63 дітей. У зв’язку з загрозою життю та здоров’ю вилучили з неблагополучних родин 10 дітей.

Про це йдеться на сторінці Служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради.

Своєчасне виявлення родин, де може існувати загроза вилучення дітей, попередження негативних явищ в дитячому середовищі – за цими напрямками працюють суб’єкти виявлення та організації соціального захисту дітей в місті.

З цією метою здійснюються постійні рейди «Діти вулиці», проводяться обстеження сімей щодо умов утримання та виховання в них дітей.

З початку цього року працівники служб у справах дітей, секторів ювенальної превенції, патрульної поліції провели 468 профілактичних рейдів «Діти вулиці». У ході спільних рейдових заходів було виявлено (вилучено) 124 дитини. За результатами проведених рейдів:

  • 3 дитини влаштували до центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста;
  • 12 дітей влаштували до закладів охорони здоров’я;
  • 5 повернули батькам;
  • 104 – попереджені за статтями 175-1 та 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення за тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв у громадських місцях.


Відносно батьків, які свідомо ухилялися від виконання батьківських обов’язків, службами у справах дітей виконкомів районних у місті рад порушено перед органами поліції 238 клопотань про притягнення таких батьків до відповідальності за ухилення від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання і виховання малолітніх та неповнолітніх дітей.

Нагадуємо телефон довіри служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради (0564) 92 03 84.


Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну