Самовільно зайняв 36 гектарів землі: у Кривому Розі суд зобов’язав чоловіка відшкодувати збитки

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У червні 2023 року Довгинцівський суд зобов’язав чоловіка сплатити більше 300 тисяч гривень відшкодування збитків за самовільне зайняття земельної ділянки загальною площею більше 36 гектарів та вирощування пшениці.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Редакція “Першого Криворізького” регулярно слідкує за діяльністю криворізьких судів.

З вересня 2020 року по липень 2021 року чоловік самовільно незаконно зайняв земельні ділянки площею 19,2793 гектарів та 16,8555 гектарів на території Зеленодольської територіальної громади Криворізького району, поблизу села Велика Костромка.

Обвинувачений, використовуючи найману сільськогосподарську техніку, здійснив на всій площі зазначених земельних ділянок посів озимої пшениці та її вирощування, а потім збір.

Внаслідок дій чоловіка законному володільцю земельних ділянок - Комунальному підприємству спільної власності територіальних громад Криворізького району «Агропродсервіс-КР» завдано значну майнову шкоду на загальну суму 322 412,75 гривень.

Суд, розглянувши матеріали справи, позов про стягнення шкоди, завданої кримінальним правопорушенням внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки задовольнив.

Чоловіка зобов’язали сплатити на користь держави в особі КП «Агропродсервіс-КР» майнову шкоду в розмірі 322 412,75 гривень та 992,40 гривень судового збору.
Читайте також: У Кривому Розу суд зобов’язав студента сплатити борг за проживання у гуртожитку вишуЯкщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
6 хв

Все гаразд

29 : 35

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Надзвичайні події

Booking.com