У Кривому Розі відбувся захід для дітей-переселенців про правила безпеки

У Кривому Розі відбувся захід для дітей-переселенців про правила безпеки

Фото: ДСНС в Дніпропетровській області

У Кривому Розі в одному з центрів «Спільно» відбувся пізнавальний захід від представників UNIСEF та рятувальників Державної служби із надзвичайних ситуацій для вимушено переміщених дітей з тимчасово окупованих територій України.

Про це йдеться на сайті ДСНС у Дніпропетровській області.

Під час зустрічі фахівці ДСНС поспілкувалися з дітьми на теми дотримання правил безпеки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів, розповіли, як потрібно себе вести під час сигналу «Повітряна тривога».

Розібрали з дітками ознаки, що можуть вказувати на належність підозрілого предмета до вибухового пристрою:

  • зовнішня схожість на боєприпаси та піротехнічні вироби;
  • наявність сторонніх підозрілих предметів у дверях, вікнах, дереві, закріплених за допомогою дроту, ниток, важелів, шнурів тощо;
  • валізи, коробки, пакунки та пакети, дитячі іграшки або телефони, залишені без нагляду в місцях із масовим перебуванням людей.

Співробітники Служби порятунку «101» наголосили, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну