Ремонт санвузла у Центрально-Міському виконкомі Кривого Рогу: які роботи виконають

Ремонт санвузла у Центрально-Міському виконкомі Кривого Рогу: які роботи виконають

Фото: Перший Криворізький

У Центрально-Міському районі Кривого Рогу в одному із приміщень виконкому виконають ремонт санвузла. Там виконають демонтаж дверних блоків з металопластику, опорядження стін пластиковими панелями, демонтаж унітазів, декорування перегородки, облицювання поверхонь стін тощо.

Про це у відповідь на інформаційний запит “Першого Криворізького” повідомила голова Центрально-Міської районної у місті ради Катерина Мурашова. Редакція “Першого Криворізького” регулярно слідкує за роботою чиновників.

Нагадаємо, ремонтуватиме санвузол товариство з обмеженою відповідальністю "Карат ЛТД".

Вартість робіт складає 182 565,31 гривні.

Також під час ремонту планують прокласти трубопровід каналізації з поліетиленових труб, установити вентилятори, улаштувати обмазувальну гідроізоляцію, заповнити дверні прорізи готовими дверними блоками, установити полички, улаштувати плінтуси, прокласти пластикові короби тощо.

Раніше редакція "Першого Криворізького" повідомляла, що ТОВ “Карат ЛТД” зареєстроване у Кривому Розі і цьогоріч товариство отримало держзамовлень на суму в 1 024 141 гривню.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну