У липні майже 3000 криворіжців отримають грошову допомогу

У липні майже 3000 криворіжців отримають грошову допомогу

Фото: Перший Криворізький

У липні грошову допомогу додатково отримають майже 3 тисячі мешканців Кривого Рогу.

Про це йдеться на сайті Криворізької міськради.

У Кривому Розі продовжується реалізація муніципальної програми соціального захисту мешканців. На липневому засіданні виконкому міськради прийнято понад 25 рішень соціального спрямування. Допомогу з міського бюджету отримають ще майже 3 тисячі жителів. На це спрямують 15 мільйонів гривень.

З початку року матеріальну допомогу вже отримали 15 тисяч жителів Кривого Рогу на загальну суму 118,9 мільйона гривень. Також видано майже 135 тисяч продуктових наборів мешканцям, які найбільше потребують підтримки, а починаючи з травня минулого року надано понад 435 тисяч проднаборів.

У липні одноразову допомогу отримають 555 учасників бойових дій в зоні АТО/ООС та осіб з інвалідністю. З початку року таку допомогу отримали 2 775 учасників бойових дій. Також 4 криворіжці, прирівняних до учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок Другої світової війни, отримають допомогу з міського бюджету. У цьому році таку підтримку вже отримали 268 ветеранів Другої світової війни та прирівняних до них. Крім того, допомогу від міста у липні отримають 237 воїнів-інтернаціоналістів. З початку року таку підтримку надали 1109 воїнам-інтернаціоналістам.

Продовжується виплата допомоги дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. У липні допомогу у розмірі 5 тисяч гривень отримають 6 таких дітей. А всього, з початку року допомога надана 122 дітям.

Крім того, у липні буде виплачена допомога 250 дітям з інвалідністю та онкохворим дітям у розмірі 10 тисяч гривень. З початку року 1295 дітей отримали таку допомогу. Також, 36 дітей з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками, отримають 20 тисяч гривень. З початку року 236 дітей її отримали. У липні допомогу отримають 20 інсулінозалежних дітей - по 11 338 грн. Таку допомогу в цьому році вже отримали 103 дитини. Ще 358 осіб з інвалідністю з дитинства, в тому числі 9 осіб з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту, отримають допомогу у збільшеному розмірі – 10 тисяч гривень. З початку року допомогу отримали 1900 чоловік, у тому числі 133 студенти.

Загалом, з початку року на виплату матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у тому числі з дитинства з міського бюджету спрямовано 25,7 мільйона гривень.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну