На що витратить Кривий Ріг 100 мільйонів гривень, які передали з обласного бюджету: подробиці

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
На підтримку критичної інфраструктури Кривого Рогу з обласного бюджету виділили 100 мільйонів гривень. Кошти передбачені для забезпечення міста водопостачанням в умовах збройної агресії РФ проти України.

Про це у відповідь на інформаційний запит “Першого Криворізького” повідомив заступник міського голови Криворізької міської ради Олександр Катриченко.

Нагадаємо, 20 червня, голова ДОР Микола Лукашук повідомив, що кошти підуть на підтримку критичної інфраструктури. А конкретні заходи визначатимуть депутати криворізької міськради.

У відповідь на запит, у документі зазначається, що пріоритетними завданнями є підтримка комунальних підприємств надавачів послуг з теплопостачання водопостачання та водовідведення.

У результаті передбачається недопущення зниження експлуатаційного рівня води в джерелі питного водопостачання міста за рахунок упровадження альтернативної моделі подачі (перекачування) обсягу води для поповнення Південного водосховища.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Без тривоги – 2 год 23 хв

Є загроза

0 : 48

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com