Підтримай «Перший Криворізький» — долучайся до Спільноти медіа

Підтримай «Перший Криворізький» — долучайся до Спільноти медіа

Фото: Перший Криворізький

1kr.ua "Перший Криворізький" — це незалежне медіа, інформаційне агентство, сайт і соцмережі. Ми слідкуємо за тим, куди йдуть гроші криворізьких платників податків, досліджуємо тему екології, пишемо про історію міста і наслідки війни.

Також ми показуємо історії неймовірних криворізьких волонтерів, створюємо меморіали військових земляків та репортажі з деокупованих територій.

Щоб продовжувати існувати, нам необхідна підтримка читачів, і ми продовжуємо будувати Спільноту 1kr.ua.

Хто нас фінансує


1kr.ua заснований у 2011 році приватним підприємцем Олегом Горовим. Наразі наш засновник несе службу у лавах Збройних Сил України. Роботу організації фінансують міжнародні донори, читачі за допомогою своїх внесків, а також місцеві бізнеси, замовляючи в нас рекламу. Всі матеріали, випущені за фінансової підтримки партнерів, мають відповідні позначки на сторінці.

Хто ми такі


Наша команда складається зі штатних працівників, фрилансерів, стажерів і волонтерів, які створюють контент для сайту та соціальних мереж. Ось частина нашої команди: Олег Горовий, Софія Скиба, Денис Шабанін, Даніїл Токмаков, Марія Пунтус, Олена Смоліна, Олена Ситник, Альона Музика, Тетяна Корник, Анастасія Скляренко, Марина Кулик, Вікторія Тарасова, Владислав Нестеренко.

Долучайтеся до Спільноти 1KR


Ми хочемо об'єднати навколо себе вас — свідомих читачів і читачок, які прагнуть змін у Кривому Розі. 1kr.ua прагне більше співпраці, відкритості та якості контенту.

Ми пропонуємо читачам підтримати нас — зробити підписку або одноразовий донат. В останній час, крім донорської підтримки, ми почали заробляти невеликі гроші на рекламі. Однак не можемо розраховувати, що це покриє основну частину наших витрат. Щоб "Перший Криворізький" продовжував бути незалежним і створював якісний контент, ми запрошуємо долучатись до Спільноти. На знак подяки ми створили для своїх читачів унікальний криворізький мерч.Перший криворізький мерч

Для тих, хто любить Кривий Ріг і прагне його змінювати. За одноразовий донат даруємо мерч 1kr.ua, зроблений з любов'ю до рідного міста
За одноразову підтримку в 50 гривень даруємо один стікерпак "Червоні горобці"
За одноразову підтримку в 200 гривень даруємо шкарпетки "Їду в город"


За одноразову підтримку в 300 гривень даруємо один шопер на вибір "Райони міста", "Червоні горобці", "Кривий Ріг-city", "Кривий Ріг-industrial"За одноразову підтримку в 500 гривень даруємо пакет мерчу 1kr.ua — шопер на вибір, шкарпетки та стікерпак

Щоб підтримати редакцію, натисніть на кнопку "Підтримати". Зробіть одноразовий донат і не забудьте вказати свою електронну адресу для зв'язку.Ви можете підтримувати 1kr.ua фінансово чи запропонувати інший формат підтримки медіа. Завдяки активній спільноті "Першого Криворізького" ми маємо можливість продовжувати бути незалежними.

Посилання скопійовано в буфер обміну