Криворіжцям нагадують про заборону купання у озері «Солоне»

Криворіжцям нагадують про заборону купання у озері «Солоне»

Фото: Довгинцівський райвиконком

Мешканцям Кривого Рогу нагадують, що озеро «Солоне» не призначене для купання. Ця штучно створена водойма знаходиться у балці між мікрорайонами «Східний-1» та «Східний-2,3».

Про це йдеться на сайті виконкому Довгинцівської районної у місті ради.

Дане озеро не призначене для купання, оскільки має небезпечний рельєф дна, та не відповідає вимогам ГОСТу «Гігієнічні вимоги до зон рекреації водних об'єктів».

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо заборони купання, 3 липня 2023 року комісія від виконкому здійснила виїзд на озеро «Солоне».

У ході заходу посадовці райвиконкому встановили інформаційні щити з написом «Купатися заборонено».

Фахівець ДСНС пояснив дітям та відпочивальникам правила безпечного поводження на воді.

Роз’яснив у чому саме небезпека купання у невідведених для цього місцях, та з огляду на небезпечний рельєф дна озера «Солоне» застеріг від пірнання у воду.

Представник поліції зосередив особливу увагу на постійному нагляді за дітьми, закликав батьків, у жодному разі не відпускати малюків самих бавитися до водойми і нагадав про небезпеку купання у нетверезому стані.

«На жаль, більшість трагічних випадків трапляється саме в місцях, які не пристосовані для купання. Але найгірше в цьому те, що гинуть навіть діти. Тому цінуйте власне життя й бережіть життя своїх близьких», - йдеться у повідомленні.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну