Два університети Кривого Рогу потрапили до нацрейтингу Scopus 2023

Два університети Кривого Рогу потрапили до нацрейтингу Scopus 2023

Фото: Перший Криворізький

Два вищих навчальних заклади Кривого Рогу увійшли до національного рейтингу «Scopus» 2023.

Про це повідомляє Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua».

За даними «Scopus» 2023 Криворізький державний педагогічний університет опинився на 31 місці, а Криворізький національний університет — на 33 позиції у рейтингу з 204 учасників.


Для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використано дані найбільш авторитетних серед експертів і засобів масової інформації національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

Рейтинги, що використовувалися при складанні консолідованого рейтингу вишів України:

Рейтинг «Scopus» — результати рейтингу закладів вищої освіти базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками в наукових виданнях. У рейтинговій таблиці заклади освіти України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

«ТОП-200 Україна» — базовим принципом ранжування університетів у рейтингу є забезпечення повної відкритості, прозорості й незалежності ранжування університетів. Для укладання рейтингу використовувалися відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних і міжнародних організацій і установ.

Рейтинг «Бал НМТ на контракт» — рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала національного мультипредметного тесту абітурієнтів минулого року, яких зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну