У Кривому Розі депутати не підтримали петицію щодо створення притулку для безхатніх собак

У Кривому Розі депутати не підтримали петицію щодо створення притулку для безхатніх собак

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 28 червня, стало відомо, що депутати Криворізької міської ради не підтримали петицію щодо створення притулку для безхатніх собак за рахунок місцевого бюджету.

Про це йдеться на сайті Криворізької міської ради.

Нагадаємо, що ми раніше писали про створення петицій.

“На підставі неконтрольованого зростання чисельності безхатніх тварин, почастішали випадків жорстокого ставлення людей до безхатніх тварин в нашому місті (особливо собак): вбивств, спалення, отруєнь, де жертвами також стають і домашні тварини, та на основі проведеного онлайн опитування мешканців Кривого Рогу, яке підтвердило актуальність цієї проблеми, що тільки загострилась під час війни, просимо створити справжній притулок для безхатніх собак та забезпечити якісне їх утримання коштом міського бюджету”, — йшлося у тексті однієї з них.

Також нагадуємо, у місті працює Центр поводження з тваринами. Працівники Центру відловлюють собак по зверненням мешканців. Але після стерилізації та вакцинації тварин відпускають туди ж, де їх піймали. Щоб залишити заявку, необхідно зателефонувати за номером 068 855 6030, 1520 або звернутись через сервіс Спілкуйся-КР.

Центр поводження з тваринами працює з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 16:00.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну