У Криворізькому районі перевірили якість питної води: чи відповідає нормам

У Криворізькому районі перевірили якість питної води: чи відповідає нормам

Фото: Перший Криворізький

За тиждень, з 16 по 22 червня, на Дніпропетровщині дослідили 202 проби питної води на відповідність вимогам Державних санітарних правил і норм.

Про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України.

За мікробіологічними показниками всі досліджені проби питної води відповідають встановленим нормативам.

З початку весняного водопілля до теперішнього часу дещо погіршились такі показники, як смак, присмак, забарвленість, каламутність.

Інші фізико-хімічні показники на рівні багаторічних значень, без аномальних змін.

На період воєнного стану, враховуючи нестабільність та можливість виникнення різних непередбачуваних ситуацій, в тому числі і на системах водопостачання, і тим більше наразі в умовах весняного паводку та підтопленням деяких територій, та з врахуванням ситуації, що склалась на Каховському водосховищі, Центр настійливо рекомендує населенню області вживати лише кип’ячену або питну доочищену фасовану воду для збереження здоров’я і профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань.

Дякуємо, що прочитали публікацію. Будь ласка, пройдіть коротке опитування від 1kr.ua. Ми хочемо покращити роботу, зовнішній вигляд сайту та контент. Відповіді на запитання займуть від 3 до 5 хвилин.

Посилання скопійовано в буфер обміну