На Дніпропетровщині поліцейські оголосили про підозру 3 людям щодо пропаганди комуністичного режиму

На Дніпропетровщині поліцейські оголосили про підозру 3 людям щодо пропаганди комуністичного режиму

Фото: Перший Криворізький

У Дніпропетровській області трьом особам оголосили про підозру за розміщення публікацій з пропагандою комуністичного режиму.

Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області.

Двох чоловіків та жінку, які у соцмережах підтримували окупантів, викрили у містах Дніпро, у Нікопольському та Кам’янському районах.

На власній сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі вони розміщували антиукраїнські дописи з фотографіями, які містять символи комуністичного режиму. Відповідно до закону, публічне поширення такої символіки в Україні заборонено.

Слідчі повідомили правопорушникам про підозру за частиною 1 статті 436-1 Кримінального кодексу України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів).

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої.
Дякуємо, що прочитали публікацію. Будь ласка, пройдіть коротке опитування від 1kr.ua. Ми хочемо покращити роботу, зовнішній вигляд сайту та контент. Відповіді на запитання займуть від 3 до 5 хвилин.

Посилання скопійовано в буфер обміну