На жоден метр ворог не просунувся, – Маляр

Головне фото новини
Фото: Генштаб ЗСУ (ілюстрація)
1kr.ua
За поточну добу ситуація на фронті суттєво не змінилась. На всіх напрямках тривають бої. На жоден метр ворог не просунувся.

Про це повідомляє заступниця міністра оборони Ганна Маляр в telegram.

«На Півдні наступ наших сил оборони триває, ми поступово просуваємося вперед, маємо часткові успіхи, відтісняємо противника і вирівнюємо фронт», - йдеться у повідомленні.

Сили оборони України продовжують наступальні дії на Мелітопольському та Бердянському напрямках. На деяких ділянках просунулись вперед та закріплюються на досягнутих рубежах.

Ворог підтягує та застосовує резерви, намагається відновити втрачені позиціі. Несе великі втрати.

На Сході протягом доби сили оборони вели як оборонні, так і наступальні дії.

Наші сили оборони продовжують ефективно стримувати наступ російських військ на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямках.

Найважчі, зокрема на Лиманському напрямку в районах Діброва, Серебрянське лісництво та Григорівка Донецької області.

Сили оборони України протягом доби вели наступальні дії на напрямку Білогорівка – Діброва, мали частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах.

«Окупант щодня втрачає живу силу і техніку, але продовжує атакувати, намагаючись виконувати вказівки Кремля щодо повної окупації Донеччини та Луганщини», - повідомила Ганна.

Дякуємо, що прочитали публікацію. Будь ласка, пройдіть коротке опитування від 1kr.ua. Ми хочемо покращити роботу, зовнішній вигляд сайту та контент. Опитування займе від 3 до 5 хвилин.Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 49 хв

Все гаразд

03 : 40

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Надзвичайні події

Booking.com