У червні майже 3 тисячі криворіжців отримають допомогу з міського бюджету

У червні майже 3 тисячі криворіжців отримають допомогу з міського бюджету

Фото: Перший Криворізький

У червні 2023 року майже 3 тисячі криворіжців отримають допомогу з міського бюджету.

Про це повідомляє Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міської ради.

На червневому засіданні виконкому міськради підтримано 26 рішень соціального спрямування, 23 з яких - про надання матеріальної допомоги. На це з міського бюджету спрямують 17,3 мільйонів гривень.

З початку року матеріальну допомогу надано понад 13 тисячам мешканців Кривого Рогу на загальну суму 97,2 мільйонів гривень. Також видано майже 135 тисяч продуктових наборів жителям, які найбільше потребують підтримки, а починаючи з травня минулого року надано понад 435,9 тисяч продуктових наборів.

У червні 2023 року ще майже 3 тисяч криворіжців отримають допомогу.

Також, в нових реаліях війни, нададуть матеріальну допомогу постраждалим внаслідок ракетних ударів, завданих по Кривому Рогу.

Зокрема, з міського бюджету вже надали матеріальну допомогу 356 криворіжцям, які постраждали 13 червня, коли ворог здійснив ракетний удар по Кривому Рогу. На це виділили майже 6 мільйонів гривень. Це - і на вирішення соціально-побутових питань, на усунення пошкоджень майна та на поховання загиблих.

Також у червні допомога з міського бюджету буде надана 555 учасникам бойових дій в АТО/ООС. З початку року таку допомогу вже отримали 2220 учасників бойових дій.

Одноразову допомогу отримають ще 94 членів сімей військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва.

Продовжуються виплати дітям, які мають статус «дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів».

У червні ще 6 дітей отримають по 5 тисяч гривень. З початку року таку допомогу отримали 116 дітей.

Крім того, у червні буде виплачена допомога 245 дітям з інвалідністю та онкохворим дітям.

З початку року допомогу у розмірі 10 тисяч гривень отримали 1050 дітей.

Також, з початку року вже 83 дитини, хворі на цукровий діабет, отримали допомогу у розмірі 11 338 гривень.

Ще надана допомога у розмірі 20 тисяч гривень 50 дітям з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками. З початку року таку допомогу отримали 186 дітей.

Загалом, з початку року на виплату матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у тому числі з дитинства, з міського бюджету спрямували 20,8 мільйонів гривень.

Дякуємо, що прочитали публікацію. Будь ласка, пройдіть коротке опитування від 1kr.ua. Ми хочемо покращити роботу, зовнішній вигляд сайту та контент. Відповіді на запитання займуть від 3 до 5 хвилин.

Посилання скопійовано в буфер обміну