У Кривому Розі планують відремонтувати три заклади, де проживають переселенці

У Кривому Розі планують відремонтувати три заклади, де проживають переселенці

Фото: Перший Криворізький

На Дніпропетровщині планують відремонтувати чотири заклади, де проживають переселенці. Один із таких центрів – у Дніпрі, ще три – у Кривому Розі. Загалом там проживають понад 800 людей з «гарячих точок».

Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

«З початку великої війни Дніпропетровщина прийняла майже 400 тисяч переселенців. Піклуємося про те, щоб ці люди почувалися у безпеці і комфорті. Загалом підготували для них 135 місць компактного проживання. Покращити умови запропонували в Управлінні Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців в Україні. Разом узгодили проєкт ремонту чотирьох центрів в регіоні», – йдеться у повідомленні.

Масштаб відновлення залежатиме від стану кожного місця проживання. Десь треба замінити електропроводку, сантехніку, а десь – зробити капітальний ремонт.

Покращити умови проживання згодом планують ще у п’яти місцях компактного проживання. Після – за необхідності, доставити туди меблі і побутову техніку. У середньому на кожний заклад виділять по 25 тисяч доларів. Їх оберуть у координації з ОВА.

Дякуємо, що прочитали публікацію. Будь ласка, пройдіть коротке опитування від 1kr.ua. Ми хочемо покращити роботу, зовнішній вигляд сайту та контент. Опитування займе від 3 до 5 хвилин.

Посилання скопійовано в буфер обміну