На Дніпропетровщині майже 850 роботодавців отримали компенсацію за працевлаштування переселенців

На Дніпропетровщині майже 850 роботодавців отримали компенсацію за працевлаштування переселенців

Фото: Перший Криворізький

У Дніпропетровській області майже 850 роботодавців скористалися урядовою програмою підтримки підприємців. Вони отримали компенсацію за працевлаштування переселенців.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

Загалом на роботу взяли 3,5 тисячі людей, які переїхали з «гарячих точок».

Програма діє з квітня 2022 року, розповіла начальниця управління Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова.

Зазначається, що компенсація — 6700 грн протягом двох місяців за кожного працевлаштованого. При цьому переселенцям реєстрація в центрі зайнятості непотрібна.

«Є й інша програма відшкодування для тих, хто приймає на роботу ВПО. Але вона розповсюджується вже на тих переселенців, які стоять в нас на обліку. У цьому випадку виплата розраховується залежно від витрат на заробітну плату та суми сплаченого єдиного внеску. Максимум — 13 400 грн. Кошти надходять протягом року кожен непарний місяць», — додала Наталія Селякова.

Вона наголосила, що є й інші компенсаційні виплати для роботодавців. Наприклад, за працевлаштування учасників бойових дій, жителів передпенсійного віку, людей з інвалідністю передбачено 50% витрат на оплату праці.

Крім цього, в центрі зайнятості надають допомогу по частковому безробіттю через скорочення виробництва. Роботодавець отримує кошти, щоб покрити своїм працівникам втрати заробітної плати.

Аби подати заявку на отримання компенсацій, слід звернутися до будь-якого центру зайнятості.

Фахівці проконсультують щодо переліку необхідних документів.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну