Ракетний удар знищив філіал одного з медзакладів Дніпра, де надавали психіатричну допомогу

Ракетний удар знищив філіал одного з медзакладів Дніпра, де надавали психіатричну допомогу

Фото: Телеграм-канал Сергія Лисака

Сьогодні, 26 травня, ворог завдав ракетного удару по поліклініці у Дніпрі, який знищив філіал одного з медзакладів, де надавали психіатричну допомогу. Простими словами – психлікарню.

Про це повідомляє мер Дніпра Борис Філатов у своєму телеграм-каналі.

“Денний ракетний удар знищив філіал одного з медзакладів, де надавали психіатричну допомогу. Простими словами – психлікарню. Жодних військових об?єктів там і близько не було. Взагалі”, — йдеться у повідомленні.

Кількість жертв обстрілу досі підраховують. Станом на 14:00, на жаль, вже двоє загиблих. Щонайменше 30 людей поранені – серед них двоє дітей. Дісталося і тваринам прилеглої ветклініки.

Мер Дніпра додає, що постраждалих могло бути більше. За його словами людей врятувало диво.

“На момент атаки по лікарні там тривала «перезмінка». А лише кілька тижнів тому, родини переселенців, що тимчасово проживали на другому поверсі медзакладу, якраз звідти виїхали. Тож, може, диво станеться ще раз. І ми знайдемо тих медпрацівників, з якими нині немає зв?язку. І що кількість жертв не зростатиме далі”, — написав Філатов.

І розповів, що загалом за підсумками масованої ракетної атаки вночі і денного обстрілу, у місті більше тисячі вибитих вікон. В амбулаторіях і прилеглих житлових будинках, школах і дитсадках.

На корпусі стадіону і в дитячих позашкільних закладах, а також у низці інфраструктурних і торгових об?єктів. Є ушкодження дахів і комунікацій.


Посилання скопійовано в буфер обміну