Криворожанка серед кращих науковців Дніпропетровської області

Головне фото новини
Фото: ДніпроОДА
1kr.ua
На Дніпропетровщині відзначили понад 20 кращих науковців області. Серед них і викладачка Криворізького педагогічного університету Галина Іванова.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

Викладач і голова Ради молодих учених Криворізького педагогічного університету Галина Іванова наукою займається зі школи. Каже, раніше дуже подобалась біологія. Але коли закінчувала виш, поринула у фізико-математичні науки.

Нині напрямок її досліджень – все, що пов’язане з інформаційно-комунікаційними технологіями для викладачів. Напрацювання можна використовувати під час дистанційного навчання. Науковиця систематизує й збирає корисні додатки, онлайн платформи.

«Незважаючи на війну, молоді вчені не припиняють бути активними. Вони не покинули свої університети. Продовжують розвиватися. Мають здобутки. Тож дякую за увагу, яку нам приділяють», – наголосила Галина Іванова.

Загалом серед кращих вчених регіону – очільники й викладачі вишів, аспіранти, співробітники науково-дослідних установ. Їх нагородили за здобутки у 2022 і 2023 роках.

«Науковці області продовжують плідно та результативно працювати на своєму фронті. Вони – люди творчої й шляхетної праці. Від студента та аспіранта до видатного вченого. Зібрали їх, аби подякувати. Сказати, що пишаємося. Подвижникам, які роблять свій внесок у розвиток вітчизняної та світової науки», – зазначила заступниця начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 25 хв

Все гаразд

02 : 09

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com