Як криворіжцям зекономити на оплаті за електрику

Як криворіжцям зекономити на оплаті за електрику

Фото: Перший Криворізький

Енергетики склали перелік домашніх помічників, які водночас є найбільш потужними споживачами електрики. Якщо навчитися користуватися ними ефективно, можна зекономити на оплаті за комуналку.

Про це кажуть фахівці НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo.

Використовувати такі прилади найкраще упродовж дня почергово, обмежуючи використання у пікові години від 19:00 до до 22:00 включно. Цим ви полегшите енергосистемі можливість відновитися після 6-ти місяців масованих атак на енергооб’єкти. Адже зараз енергосистема в активній фазі "лікування", щоб до наступної зими стати здоровішою.

Найбільше електрики споживають кондиціонери, пральні машини, праски та бойлери.

Найкращі часи для використання цієї побутової техніки — денний та нічний. А ось відпочивати приладам потрібно ввечері — після 19:00.

"Допомогти у лікуванні може кожен: варто лише правильно розподілити роботу домашніх електропомічників, зменшивши їх використання у вечірні години", — зазначають фахівці.

Ця корисна звичка не лише допоможе енергосистемі, але й дозволить вам зекономити на оплаті за електроенергію. Адже за наявності двозонного лічильника вартість електроенергії в нічній зоні удвічі дешевша, ніж у денній.

Тож заощаджуйте, допомагаючи енергетикам ремонтувати енергоблоки та балансувати енергосистему.

Нагадаємо, в Україні планують підвищити тарифи на електрику для населення. Підняти тарифи планують через російські ракетні удари. Нардепи переконують, що зростання буде незначним.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну