Депутати не підтримали петицію щодо розірвання договорів з церквами Криворізької єпархії (МП)

Депутати не підтримали петицію щодо розірвання договорів з церквами Криворізької єпархії (МП)

Фото: kr.gov.ua

Сьогодні, 23 травня, депутати Криворізької міської ради не підтримали петицію щодо розірвання всіх договорів з церквами Криворізької єпархії московського патріархату.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила депутатка Криворізької міської ради Наталя Шишка.

«Петиція щодо розриву договорів з церквами Криворізької єпархії (МП) зібрала у сесійній залі аж 5 голосів "за" і загалом не підтримана», — пише Наталя Шишка.

Вона зазначила, що крім тих п'ятьох депутатів, які проголосували "за", інші просто не натиснули кнопки, до них входять — Блок Вілкула і Слуги народу.

Нагадаємо, раніше авторка петиції Вікторія Болтаєва створила петицію, в якій вимагала розірвати всі договори міста Кривого Рогу та УПЦ МП. Ця петиція швидко набрала необхідну кількість голосів від містян, аби депутати ретельно її розглянули.

Крім цього, криворіжці вже неодноразово звертались до депутатів та місцевої влади щодо закриття всіх церков УПЦ московського патріархату у Кривому Розі та просили передати їх на баланс Українській церкві Українського патріархату.Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Посилання скопійовано в буфер обміну