Гори сміття та болото: мешканці Кривого Рогу скаржаться на сміттєзвалища

Гори сміття та болото: мешканці Кривого Рогу скаржаться на сміттєзвалища

Фото: Перший Криворізький

Мешканці Кривого Рогу скаржаться на смітники та сміттєзвалища, що знаходяться у дворах їх житлових будинків або на територіях неподалік.

Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького».

За словами криворіжців, біля дворів їх багатоповерхових будинків знаходяться занедбані або ж несанкціоновані смітники. Скаржаться, що біля цих сміттєзвалищ жити просто неможливо, немає чим дихати.

Дороги до них розбиті комунальним транспортом, що вивозить сміття. Тому відсутнє асфальтне покриття.

У дощову погоду дороги до деяких сміттєзвалищ перетворюються в суцільне болото. Дійти туди, не забруднивши ноги, не можливо.

Це смітник на вулиці Героїв АТО, 112 Металургійного району Кривого Рогу. За словами місцевої мешканки, дорога вся розбита саме машинами ТОВ «Екоспецтранс».

Але куди звертатися люди не знають, адже додзвонитися до комунальної компанії неможливо. До виконкому вже зверталися, але безрезультатно.Це сміттєвий майданчик біля річки Саксагань, русло якої декілька років тому чистили. Дорога у дворі будинку за адресою Свято-Миколаївська, 15 Центрально-Міського району Кривого Рогу також розбита машинами, що вивозять сміття.

Весь двір у ямах та пилу, яка в дощ перетворюється на болото. За контейнерами утворилося несанкціоноване сміттєзвалище, звідки вітер розносить сміття у тому числі й у річку.На смітнику по вулиці Генерала Радієвського, 28 Саксаганського району Кривого Рогу можна спостерігати гори сміття прямо біля проїжджої частини. Заїзд на сміттєвий майданчик, на думку редакції, важко назвати дорогою.А це смітник на вулиці Джона Маккейна (колишня Армавірська), 8 Покровського району Кривого Рогу. Щоб винести сміття, треба дістатися майданчика по дорозі з болота.Територія навколо сміттєвого майданчика на вулиці Мартіна Шимановського, 4а Центрально-Міського району міста перетворилася на несанкціонований смітник. Дістатися туди, не забруднившись, неможливо.На смітнику між вулицями Віктора Оцерклевича (колишня Курчатова), 5 та Інни Дерусової (колишня Генерала Кузнецова), 12 розбите асфальтне покриття. Сміття лежить поза межами сміттєвих баків.Це смітник по проспекту Гагаріна, 51 в Саксаганському районі міста. Територія біля нього у дворі житлового будинку, який знаходиться на центральному проспекті міста, розбита.Вся територія смітника на вулиці Сергія Колачевського, 162 Тернівського району Кривого Рогу – суцільне місиво. Під'їзд до сміттєвого майданчика не заасфальтований.Це смітник на вулиці Петра Калнишевського, 8 Центрально-Міського району. У дворі біля червоної лінії поряд з баками лежать гори сміття, які не прибирають.А на цих фото підхід до сміттєвих контейнерів за 197 дитячим садком, що по вулиці Володимира Великого у Саксаганському районі. За словами місцевих мешканців, такий жахливий стан завжди. Якщо дощова погода, туди не підійти зовсім.Так виглядає заїзд до двору будинків по вулиці Перлинній 4 та 6 у Тернівському районі Кривого Рогу. За словами місцевих мешканців, тут сміттєвий колапс.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"


Посилання скопійовано в буфер обміну