На Дніпропетровщині за тиждень порушники наловили риби на 800 тисяч гривень збитків

Головне фото новини
Фото: Дніпропетровський рибоохоронний патруль
1kr.ua
За тиждень, з 8 по 15 травня, на Дніпропетровщині порушники незаконно виловили 125 кілограмів риби. Рибоохоронний патруль склав 39 актів порушення законодавства у сфері охорони водних ресурсів.

Про це повідомив Дніпропетровський рибоохоронний патруль на своїй сторінці в соцмережі.

Збитки, завдані рибним запасам, склали майже 829 тисяч гривень.

Правоохоронці склали 9 актів щодо безхазяйного майна та вилучили 33 одиниці заборонених знарядь лову – сітки, «павуки», «драчі», раколовки.

Розмір накладених штрафів дорівнює 2 890 гривень.

Для прикладу, 11 травня мешканець області здійснював вилов водних біоресурсів у брід на Дніпровському водосховищі біля Кам'янського. За допомогою сітки порушник добув 19 кілограм карасів сріблястих та головня. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 101 235 гривень.

13 травня на ріці Кам’янка в Криворізькому районі виявили чоловіка, який ловив рибу з металевого човна сіткою. У такий спосіб порушник добув 48 кілограм карася сріблястого та сазану. Збитки склали 104 652 гривень.

Звертаємо увагу, що залежно від ступеня завданих збитків передбачена кримінальна відповідальність за статтею 249 Кримінального кодексу України (незаконне заняття рибним промислом).

Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 17 000 до 51 000 гривень або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Без тривоги – 3 хв

Є загроза

14 : 34

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com