Суд Кривого Рогу засудив чоловіка за крадіжку 16 відеокамер та ноутбука

Суд Кривого Рогу засудив чоловіка за крадіжку 16 відеокамер та ноутбука

Фото: Pixabay (фото ілюстративне)

Довгинцівський суд виніс вирок раніше судимому чоловіку, який здійснив низку крадіжок. Обвинувачений вкрав ноутбук з дитячого садка та 16 відеокамер з різних об'єктів, в тому числі з приміщення ритуальних послуг.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

12 вересня 2021 року, приблизно о 07:30,чоловік через паркан незаконно проник на територію дитячого садка у Довгинцівському районі.

Потрапивши через вікно в приміщення однієї з дитячих груп, він взяв на столі зв`язку ключів. Після чого направився до кабінету «Психолога», куди потрапив шляхом підбору ключів. Там чоловік поцупив ноутбук марки HP ELITEBOOK 2760P, після чого залишив приміщення дитсадка.

Надалі, в період з червня по серпень 2022 року, чоловік демонтував:

  • 5 відеокамер з приватних будинків;
  • 1 відеокамеру з тильної сторони готелю, що розташований у Довгинцівському районі;
  • 2 відеокамери з приміщення «Ритуальні послуги»;
  • 2 відеокамери з продовольчого магазину того ж району;
  • 6 відеокамер з різних гаражів.

Довгинцівський суд визнав чоловіка винним у кримінальних правопорушеннях за крадіжку, поєднану з проникненням у житло, а також вчинення крадіжки в умовах воєнного стану.

Суд призначивчоловіку покарання у вигляді 5 років 10 днів позбавлення волі.

За сукупністю вироків, включаючи попередні, чоловіку винесли остаточне покарання у виді 5 років 1 місяця позбавлення волі.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Посилання скопійовано в буфер обміну