Суд оштрафував криворіжця за підробку посвідчення учасника бойових дій

Суд оштрафував криворіжця за підробку посвідчення учасника бойових дій

Фото: Pixabay

Саксаганський суд Кривого Рогу виніс вирок місцевому мешканцю за підробку посвідчення учасника бойових дій. Чоловіка зобов’язали сплатити штраф.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

15 січня 2022 року чоловік проходив повз ринок «Ювілейний» по вулиці Покровській в Саксаганському районі Кривого Рогу.

Біля забору він знайшов загублене посвідчення учасника бойових дій, виданого 14 квітня 2016 року, яке поклав собі до кишені.

Далі, перебуваючи за місцем проживання, криворіжець підробив документ.

Він видалив з першої сторінки фотокартку власника посвідчення та вклеїв на першу сторінку фотокартку зі своїм зображенням.

Вдень 22 січня 2022 року містянин знаходився на зупинці громадського транспорту «Торгівельна» по вулиці Генерала Радієвського в Саксаганському районі.

До нього звернулися поліцейські для перевірки документів, на що він пред’явив правоохоронцю підроблене раніше посвідчення УБД.

Саксаганський суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень за підроблення посвідчення та використання завідомо підробленого документу.

Суд призначив узгоджене сторонами угоди про визнання винуватості покарання у виді штрафу, в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Також додатково зобов’язав стягнути з чоловіка в дохід держави витрати пов`язані з проведенням судової експертизи в розмірі 858,10 гривень.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Посилання скопійовано в буфер обміну