Україні потрібно більше часу для початку контрнаступу, – Зеленський

Україні потрібно більше часу для початку контрнаступу, – Зеленський

Фото: BBC

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібно більше часу для початку довгоочікуваного контрнаступу проти росії, оскільки військові все ще потребують обіцяної допомоги Заходу.

Про це президент розповів у інтерв’ю ВВС.

“З тим, що ми маємо, ми можемо йти вперед і бути успішними. Але ми втратили б багато людей. Я вважаю, що це неприйнятно. Тож нам потрібно почекати. Нам ще потрібно трохи часу”, – сказав Зеленський.

За його словами, українська армія все ще потребує “деяких речей”, зокрема бронетехніки, яка “надходить партіями”. Однак українські військові будуть наступати, щоб уникнути ризиків “замороженого конфлікту”, на який розраховує Росія.

Президент додав, що ніхто “не може тиснути на Україну, щоб вона здала території. Чому будь-яка країна світу повинна віддавати Путіну свою територію?”.

За словами Зеленського, західні санкції вплинули на оборонну промисловість Росії, тому що наразі РФ відчуває брак ракет і артилерії.

При цьому, як зазначив Зеленський, Росія знайшла способи обійти деякі обмеження, тому країнам необхідно націлюватися на тих, хто допомагає РФ обійти санкції.

Також Зеленський знову відкинув звинувачення Росії в тому, що Україна стоїть за ймовірною атакою безпілотників на Кремль минулого тижня, яку Москва описала як спробу замаху на президента Путіна. За словами Зеленського, атака могла бути «операцією під чужим прапором», здійсненою самою Росією, і що ця заява використовується як «виправдання» Москви для нападу на Україну.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще.


Посилання скопійовано в буфер обміну