У Кривому Розі засудили чоловіка за побиття сусіда битою

У Кривому Розі засудили чоловіка за побиття сусіда битою

Фото: Pixabay

Саксаганський суд Кривого Рогу засудив містянина за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості його сусіду битою.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Потерпілий пояснив суду, що 3 жовтня 2021 року він разом зі своєю цивільною дружиною повертався додому. Біля під`їзду вони зустріли сусіда, з яким відбулась сварка.

Останнім часом у них були конфлікти через порушення правил добросусідства.

Обвинувачений кинувся у під`їзд зі словами: «Я тебе вб`ю».

Чоловік зрозумів, що конфлікт буде продовжуватись, тому сказав дружині, щоб вона йшла додому.

Через 2 хвилини сусід повернувся з битою в руках.

З метою самозахисту потерпілий дістав з кишені електрошокер та підійшов ближче до обвинуваченого, бо той став заносити над ним руку з битою. Він вважав, що цим пом`якшить можливий удар.

Обвинувачений завдав не менше одного удару в область голови, від чого другий чоловік впав на підлогу, та потім не менше двох ударів по тулубу та руці.

Його дружині сусід також завдав тілесних ушкоджень. Жінка прикривалася лівою рукою, по якій той вдарив.

Потерпілий вважає, що обвинувачений є небезпечним для суспільства, веде себе зухвало, в мірі покарання покладається на суд.

В судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні кримінальних правопорушень визнав частково.

Він пояснив, що наніс потерпілому удари битою, бо у них була потасовка. Вони переміщувались до парапету, там потерпілий впав, міг вдаритись головою об цеглу. Він наніс потерпілому декілька ударів битою, з метою захисту, бо раніше потерпілий застосував до нього електрошокер.

Вибачався перед потерпілою, він згоден, що спричинив моральну шкоду, погоджується з цивільними позовами частково, бо він є інвалідом, отримує пенсію в 1000 гривень, платить аліменти.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень та призначив покарання у виді 1 року позбавлення волі, а також виплатити потерпілим компенсацію за моральну шкоду.

На підставі до статей 75, 76 Кримінального кодексу України звільнив криворіжця від відбування покарання, з випробуванням, якщо він протягом 2 років не вчинить нового правопорушення та буде періодично з`являтись для у відділ реєстрації.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.


Посилання скопійовано в буфер обміну