Які пам`ятні об`єкти часів Другої світової війни відремонтували у Довгинцівському районі Кривого Рогу

Які пам`ятні об`єкти часів Другої світової війни відремонтували у Довгинцівському районі Кривого Рогу

Фото: Google Maps: Larisa Zh

Станом на 27 квітня у 2023 році у Довгинцівському районі Кривого Рогу відремонтували 3 пам'ятні об'єкти часів Другої світової війни.

Про це у відповідь на інформаційний запит “Першого Криворізького” повідомив голова виконкому Довгинцівської у місті ради Ігор Ратінов.

В документі зазначається, що усі братські могили, пам'ятні знаки та меморіальні дошки знаходяться у задовільному стані.

У період 2022-2023 років двічі ремонтували братську могилу загиблих воїнів та підпільників (№1677), по вулиці Гетьмана Івана Мазепи у Парку залізничників, ремонтували братську могилу загиблих воїнів (№ 1676) по вулиці Мальовнича та виконали ремонт пам'ятного знаку воїнам-водіям БМ-13 "Катюша" (№ 6316) по вулиці Леоніда Бородича, 1.

Всього на території Довгинцівського району знаходиться 5 братських могил періоду Другої світової війни; три братські могили на Південно-Довгинцівському кладовищі по вулиці Гетьмана Івана Мазепи.

Також у районі наявні: Пам'ятний знак воїнам-водіям БМ-13 "Катюша", пам'ятник робітникам локомотивного депо, що загинули в роки Другої світової війни. Та дві меморіальні дошки Козіненку В.Г. та Герою Радянського Союзу Пуріну.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну