Які пам`ятні об’єкти часів Другої світової війни відремонтували у Саксаганському районі Кривого Рогу

Які пам`ятні об’єкти часів Другої світової війни відремонтували у Саксаганському районі Кривого Рогу

Фото: Вікіпедія

Станом на 27 квітня у 2023 році відремонтували пам'ятник, на честь загиблих працівників рудоуправління імені Кірова, що знаходиться у Саксаганському районі Кривого Рогу.

Про це у відповідь на інформаційний запит “Першого Криворізького” повідомив голова виконкому Саксаганської у місті ради Василь Старовойт.

Ремонт пам'ятника загиблим працівникам рудоуправління імені Кірова на площі Олександра Поля виконували за рахунок коштів бюджету Саксаганського району.

Зазначимо, пам'ятник знаходиться на балансовому обліку управління благоустрою та житлово-комунального господарства виконкому районної у місті ради.

Всього на території Саксаганського району розташовано вісім пам'ятників та чотири меморіальні дошки, які відносяться до подій часів Другої Світової війни.

Скільки саме було виділено коштів на ремонт пам'ятника на честь 128 робітників і службовців рудоуправління ім. Кірова у документі не зазначили.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну