У яких дитсадках Центрально-Міського району Кривого Рогу відремонтували укриття

У яких дитсадках Центрально-Міського району Кривого Рогу відремонтували укриття

Фото: sadoc39.dnepredu.com

У 2022 та 2023 роках у Центрально-Міському районі Кривого Рогу відремонтували 2 найпростіших укриттів у дошкільних закладах освіти.

Про це у відповідь на інформаційний запит “Першого Криворізького” повідомила заступниця начальника відділу освіти виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті ради Валентина Єрмакова.

Ремонтні роботи тимчасових укриттів виконано в таких закладах дошкільної освіти:

  • комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №17 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Староярмаркова, буд. 40А;
  • комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №39 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Чумацька, буд. 4.
У найпростіших укриттях облаштовані санітарні кімнати 3 централізованою каналізацією, проведена примусова вентиляція та здійсненний поточний ремонт приміщень.

Найпростіші укриття рекомендовані районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, створеної при виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради, для використання за призначенням.

Станом на 24 квітня проводяться ремонтні роботи в приміщенні найпростішого укриття комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 121 Криворізької міської вул. Лермонтова, буд. 27А
Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну