У Кривому Розі відкрили вже 32 дитячих садочки

У Кривому Розі відкрили вже 32 дитячих садочки

Фото: kr.gov.ua

У Кривому Розі поступово відновлюють роботу дитячих садків з дотриманням усіх вимог безпеки. Наразі вже у 32 закладах освіти працює 89 чергових груп.

Про це йдеться на офіційному сайті Криворізької міськради.

Відкривають виключно ті дитячі садочки, які мають укриття у самій будівлі або поблизу яких є сховища у школах та отримали дозвіл на відкриття від ДСНС.

До кінця травня буде вже відкрито 42 садочки, а влітку чиновники планують довести їх кількість до 63. З міркувань безпеки прийнято рішення зменшити кількість одночасного перебування діток в групах до 15. Це для того, щоб вихователі та їх помічники ефективно і швидко дотримувались всіх правил безпеки під час повітряної тривоги.

У сховищах закладів освіти, які розпочали роботу, повністю відремонтована та приведена до ладу електропроводка, вентиляція, каналізація, стіни, ремонтуються стелі та облаштовуються санвузли. Укриття укомплектовані всім необхідним як для короткочасного, так і тривалого перебування дітей. Крім того, є необхідний запас води, їжі, засобів гігієни. Також, перед відкриттям дитячих садочків проводиться обов’язкове тестування на Ковід працівників дошкільних закладів, які розпочинають роботу.

В першу чергу до груп зараховувалися малюки, чиї батьки загинули, перебувають у полоні чи пропали безвісти в ході бойових дій; якщо один з батьків перебуває у лавах Збройних сил України; дітей військовослужбовців на період проходження ними лікування в закладах охорони здоров’я та реабілітаційних заходів; дітей військовослужбовців Національної гвардії України, підрозділів територіальної оборони та органів Національної поліції України, чиї батьки працюють на підприємствах, установах, організаціях Кривого Рогу.

На сьогодні завершено ремонтні роботи укриттів та є дозвіл від ДСНС на використання тимчасових сховищ у 102 закладах середньої освіти та дитячих садках.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну