Підтримаємо їх, як вони підтримують нас: у Кривому Розі відбувся благодійний концерт

Підтримаємо їх, як вони підтримують нас: у Кривому Розі відбувся благодійний концерт

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 28 квітня у Кривому Розі відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України. Захід організував волонтерський штаб Кривого Рогу.

Про це повідомляє журналістка “Першого Криворізького” з місця події.

Музичний захід відбувся у готельно-ресторанному комплексі «Річка». Захід проходив на вулиці, де облаштувати сцену для виконавців.

До початку благодійного концерту організатори влаштували виставку військових трофеїв з Херсонського, Київського та Харківського напрямків.На сцені виступила Олена Усенко – переможниця відбору дитячого конкурсу «Євробачення» 2021 року.

“Зараз дуже важливо збирати кошти на ЗСУ, допомагати нашим захисникам, саме тому ми це і робимо. І ми об’єднуємо людей, музика об’єднує людей, творчість і жарти об’єднують людей. Дуже важливо зараз підтримувати цей позитивний настрій”, — розповідає Олена.Виступив на благодійному заході й криворізький ф’южн-етно-рок гурт «Роялькіт».

“Ми безпосередньо допомагаємо Збройним силам України задля цього є учасниками цього благодійного заходу. Сьогодні виступає лише частина гурту, тому що двоє наших хлопців в лавах ЗСУ і захищають нас з вами. Тому давайте підтримаємо їх як вони підтримують нас!”, — розповіла Настя Гончар, солістка гурту «Роялькіт».Резидент Impro KP ( комедійна Імпровізація Кривий Ріг) Сергій Усик розповів, що через сьогоднішні події у Дніпрі їм було складно жартувати, і вони вагалися, чи потрібно виступати.

“Ми комедійний жанр, і нам складно жартувати у такий день, але у нас був вибір, або відмовитись від виступу і зробити те, чого добивається Росія, або робити свою роботу з тяжким серцем, робити роботу коміків. Ми обрали другий варіант, бо це благодійна ціль, ми збираємо гроші на фронт, для Збройних Сил України”, — ділиться Сергій.


Гроші, зібрані під час концерту, спрямують на купівлю на квадрокоптера для 43-ї окремої артилерійської бригади.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"


Фото: Валерія Балан

Посилання скопійовано в буфер обміну