Підвищення цін на електроенергію: у НКРЕКП розповіли чи зросте тариф

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) повідомили, якою буде ціна на електроенергію після підвищення тарифів.

Рішення про нові тарифи на електроенергію для населення в Україні поки що не ухвалювали, проте підвищення цін неминуче.

Про це розповів голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Костянтин Ущаповський.

Очільник комісії зазначив, що питання про перегляд тарифів на електроенергію для населення наразі є відкритим. А збільшення тарифів для населення пов?язане із великою вартістю відновлення енергетичної інфраструктури.

"Після ворожих обстрілів енергетичних об’єктів для відновлення живлення споживачів використовувались тимчасові схеми подачі електроенергії. Тож для забезпечення проходженння нового опалювального сезону такі схеми є неможливими", — пояснив Ущапковський.

В Уряді розглядається питання про перегляд тарифів на електроенергію для побутових споживачів.

"Розглядається декілька варіантів встановлення нових тарифів на електроенергію. Серед варіантів є такі: 2,40 гривень та 2,80 гривень за 1 кВт/год. Головним тут є завдання забезпечити захист вразливих категорій споживачів, розробивши відповідні програми цільового соціального захисту", — розповів він.

Нагадаємо, Кабмін до 30 квітня подовжив дію спеціального періоду із пільговими цінами на електроенергію. Тож до того часу тарифи на світло для побутових споживачів залишаються на рівні 1,44 грн/кВт-год. (для домогосподарств, які споживають до 250 кВт-год. на місяць) і 1,68 грн/кВт-год. (якщо місячний обсяг споживання – понад 250 кВт-год).

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
36 хв

Все гаразд

01 : 17

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com